GRAND SEIKO

مفهوم زمان با روح صنعتگر ژاپنی در هم آمیخته و مجموعه Grand Seiko را پدید آورده. در این مجموعه تمامی اجزای ساعت جز به جز با دست و هنرمندانه با توجه به جزئیات کنار هم قرار گرفته تا بتواند ساعتی با کیفیت ساخت در رده بالاترین ساعت های لوکس جهانی باشد.

ASTRON

نو آوری و اولین ها با نام  Astron  Seiko در آمیخته، اولین ساعت مکان یاب دار با تکنولوژی سولار. با یک دکمه تنظیم خودکار ساعت بر مبنای موقعیت جغرافیایی با تکنولوژی کارکرد خورشیدی شما را از تعویض باتری بی نیاز میسازد.

PRESAGE

حس زیبایی شناسی ژاپنی به همراه هنر صنایع دستی اصیل در کنار مهارت های ساعت سازی سیکو ، Presage Seiko را به وجود آورده تا زیبایی و کیفیت به همراه کارکرد اطمینان بخش محصولات ژاپن را پدید آورد.

KING SEIKO

یک ساعت مکانیکی با ظرافت بالا و دقت بی نظیر. کیفیت ساخت و دقت بالای این ساعت سطح جدیدی از استاندارد را به جهان عرضه کرده است.

PREMIER

ظرافت و کیفیت بالا در ساخت بی شک یکی از ویژگی های ساعت های Seiko premier میباشد. تکنولوژی بالای ساخت و طراحی به روز ، اطمینان و استایل را به همراه دارد.

PROSPEX

برای عاشقان طبیعت و ورزشکاران ، چه در دریا و چه در آسمان Seiko Prospex محدودیت ها را به مبارزه طلبیده تا اطمینان و امنیت را برای حرفه ای ها و دوستداران طبیعت به همراه بیاورد.

COURTURA

ترکیبی بی نظیر از استایل و دقت و نوآوری ، مجموعه Coutura را پدید آورده است. این ساعت مختص کسانی است که میدانند چه میخواهند و قوانین را خودشان ساخته و برای خود استایل و مسیر میسازند. ترکیبی از خطوط اسپرت ناهموار و ظاهری پیشرفته، استایل یکپارچه استادانه زوایای جسورانه، الگوهای ابعادی و طیف های  رنگی روشن را ارائه می‌دهد.

SEIKO 5

بیش از 50 سال سابقه تولید ، ساعتی مکانیکی را پدید آورده که معرف کیفیت و اطمینان در ساخت و کارکرد باشد. امروزه این مجموعه با نوآوری در طراحی ، زیبایی بیشتر به همراه اطمینان در عملکرد را به همراه دارد.

LUKIA

سری Lukia یک ساعت زنانه که هر روز درخشش را به ارمغان می‌اورد.

برای خانم هایی که می خواهند فردیت خود را در زندگی حرفه ای و شخصی خود نشان دهند.

SEIKO GENERAL

ظرافت هنر ژاپنی به همراه کیفیت ساخت ژاپن همواره ساعت هایی را به همراه دارد که الهام گرفته از طبیعت بوده و ذات زیبایی شناسی را در کنار اطمینان به همراه دارد.