G-SHOCK

شرکت کاسیو ژاپن ، ساعت های جی شاک اصل را با مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه ، تنوع رنگ بسیار بالا و تنوع طراحی بسیار بالا در کنار مقاومت در برابر آب بالا ( مناسب برای استفاده در أعماق بالای آب) به همراه مقاومت در برابر ارتعاش(‌مناسب برای ورزش هایی از قبیل موتور سواری، بیراهه نوردی ، جت اسکی و .... ) و مقاوم در برابر جریان الکتریسیته تولید نموده است. جیشاک اصل برای افرادی که قصد خرید ساعت مچی با طراحی اسپرت و رنگ های متنوع را دارند مناسب بوده ضمن آنکه افرادی که قصد خرید ساعت های مچی تخصصی اورجینال  به منظور کاربرد تخصصی  از قبیل کوهنوردی و غواصی و طبیعت گردی و موتور سواری و امداد و نجات و حتی نظامی را دارند ، جی شاک اصل  گزینه بسیار مناسبی برای آنها میباشد. شایان ذکر آنکه ساعت های مچی جی شاک اصل دارای امکاناتی از قبیل ساعت جهانی ، تقویم خودکار ، کرنومتر و کرنومتر معکوس یه همراه زنگ هشدار و نور پس زمینه بوده در کنار این مشخصات فنی ساعت های مچی تخصصی اصل جیشاک دارای سنسور های تخصصی از قبیل ارتفاع سنج ، قطب نما ، عمق سنج ، دماسنج ، نشانگر طلوع و غروب خورشید  و نمودار پیش بینی وضع آب و هوا میباشد. منبع انرژی برخی از ساعت های مچی کاسیو جی شاک اصلی ، نور خورشید و نور محیط بوده و اصطلاحا سولار میباشد که برای افرادی که خواهان خرید ساعت مچی سولار میباشند این گزینه مناسب میباشد.نکته قابل ذکر آنکه ساعت های مچی اصلی G_SHOCK از لحاظ قیمتی در رده میان رده بوده و ساعت های تخصصی جی شاک اصلی و تخصصی کاسیو از لحاظ قیمتی در رده میان رده و رده لوکس میباشد. شایان ذکر آنکه ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.

BABY-G

شرکت کاسیو ژاپن ، ساعت های بیبی جی اصل را با طراحی بی نظیر و تنوع رنگ بالا در کنار ویژگی های جی شاک اصل از قبیل مقاومت بالا در برابر ضربه مقاومت در برابر فشار آب ( مناسب برای استفاده در أعماق بالا) و مقاومت در برابر ارتعاش و الکتریسیته  به بازار ارائه نموده است. ساعت های BABY-G اصل برای افرادی که خواهان خرید ساعت مچی با طرحی جذاب واسپرت، تنوع رنگ بالا میباشند، مناسب بوده و ساعت های مچی پسرانه و ساعت های مچی دخترانه کاسیواصل در سری baby-g با امکاناتی از قبیل  ساعت جهانی و کرنومتر وکرنومتر معکوس و  زنگ هشدار در نمایندگی کاسیو ارائه میگردد.نکته قابل ذکر آنکه ساعت های مچی زنانه اورجینال Baby- G از لحاظ قیمتی در سری قیمتی میان رده میباشد.  شایان ذکر آنکه ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.

PRO-TREK

شرکت کاسیو ژاپن ، ساعت های پروترک اصل را با مقاومت بالا در برابر ضربه ، تنوع طراحی و رنگ های جذاب در کنار مقاومت در برابر آب( ۱۰۰ متر ) تولید نموده. سری Protreck اورجینال به منظور استفاده های تخصصی تولید گردیده ، پروترک اصلی با سنسور های تخصصی ارتفاع سنج ، دما سنج ، قطب نما ، نمایشگر طلوع و غروب خورشید ، نمایشگر نمودار پیش بینی وضع آب و هوا امکان خرید ساعت اورجینال کاسیو را به منظور کاربردهای تخصصی از قبیل کوهنوردی و طبیعت گردی و امداد و نجات و نظامی و حتی ماهیگیری را فراهم می آورد؛ ساعت مچی پروترک اصل مناسب برای افرادی است که قصد خرید ساعت مچی با امکانات تخصصی به همراه تنوع رنگ و طراحی را دارند.   ساعت های مچی پروترک اصل در کنار امکانات تخصصی دارای امکاناتی از قبیل ساعت جهانی، کونومتر ، کونومتر معکوس ، زنگ هشدار و نور پس زمینه میباشند. منبع انرژی برخی از ساعت های مچی کاسیو پروترک اصلی ، نور خورشید و نور محیط بوده و اصطلاحا سولار میباشد که برای افرادی که خواهان خرید ساعت مچی سولار میباشند این گزینه مناسب میباشد. سری پروترک کاسیو از لحاظ قیمتی در رده میانی و رده لوکس قرار میگیرد، این ساعت های مچی دارای طیف وسیعی از قیمت بوده و شایان ذکر آنکه ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.

EDIFICE

شرکت کاسیو ژاپن ، ساعت مچی ادیفیس را با طیف وسیعی از طراحی  تولید نموده است، این سبک طراحی سبب گردیده تا خرید ساعت مچی در این سری مناسب برای طیف وسیعی از رده های سنی و همه کاربردها از کلاسیک تا روزمره باشد؛ تنوع بند چرم ، استیل و رابر انتخاب وسیعی را برای کسانی که قصد خرید ساعت مچی اورجینال و طراحی رسمی تر نسبت به سری های جی شاک و پروترک و را دارند ، فراهم نموده است. ساعت های مچی اصل کاسیو در سری ادیفایس اورجینال با امکاناتی از قبیل کرنو گراف ، نمایشگر تقویم ،امکان اتصال به موبایل با تکنولوژی بلوتوث تولید گردیده، برخی ساعت های مچی کاسیو اورجینال در سری Edifice قابلیت کرنوگراف داشته و اصطلاحا ساعت مچی سه موتوره میباشد . ساعت مچی ادیفیس اورجینال مناسب برای کسانی است که قصد خرید ساعت مچی رسمی داشته و طراحی این ساعت مچی مردانه مناسب برای استفاده روزمره و جلسات کاری و مراسم رسمی تر میباشد. سری اددیفایس اورجینال کاسیو در رده قیمتی میان رده بوده و مناسب برای کسانی است که قصد خرید ساعت مچی در رده قیمتی میانه را دارند. شایان ذکر آنکه ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.

SHEEN

ساعت های کاسیو ژاپن ، سری شین به صورت اختصاصی برای بانوان طراحی گردیده، سری Sheen اورجینال با طراحی بینظیر و ترکیب رنگ زیبا ساعت های کاسیو اصل را برای کسانی که قصد خرید ساعت مچی زنانه دارند ، فراهم آورده؛ ساعت های کاسیو اورجینال سری شین دارای مقاومت آب ۵۰ متر بوده و با جنس بند و قاب استیل در رنگ ها و طرح های متنوع زیبایی خاصی را به همراه دارد. برخی ساعت های مچی زنانه کاسیو سری شین اصلی با نگین های سواروفسکی و شیشه یاقوت در نمایندگی های کاسیو عرضه گشته و ساعت های مچی زنانه سری شین کرنوگراف یا سه تقویم(multy hand) میباشد. شما در سری Sheen میتوانید کیفیت و مقاومت کاسیو اصل را توامان با زیبایی های زنانه درک کنید. ساعت های مچی زنانه کاسیو سری شین اورجینال از لحاظ قیمت در رده میانی قیمت میباشد، شایان ذکر آنکه ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.

GENERAL CLASSIC

شرکت کاسیو ژاپن ، ساعت های مچی اصلی سری جنرال خود را با طرح های بسیار متنوع تولید کرده. ساعت های مچی کاسیو اصل سری جنرال تلفیقی از تمامی سری های ساعت های کاسیو میباشد. سری جنرال کاسیو شامل ساعت های مچی طرح کلاسیک و رسمی تا ساعت های مچی طرح های ورزشی و اسپرت را شامل میگردد.برخی  ساعت های مچی کاسیو اورجینال سری جنرال در سبک اسپرت دارای امکانات کرنومتر، کرنومتر معکوس زنگ هشدار و ساعت جهانی و نور پس زمینه میباشد. برخی از ساعت های مچی کاسیو سری جنرال اصل قابلیت شارژ با نور محیط ( سولار سیستم) را دارا میباشد، از معروف ترین ساعت های مچی مردانه و زنانه کاسیو سری جنرال میتوان به سری وینتیج یا  نوستالژی اشاره نمود که سالهاست تولید شده و همچنان با طرح های جذاب و رنگ های متنوع تولید میگردد. ساعت های مچی مردانه و زنانه کاسیو اصل در سری جنرال و سری کلاسیک با نمایشگر تقویم ، بند چرم و استیل و رابر با طراحی رسمی تر مناسب برای استفاده های روزمره و جلسات کاری رسمی تر میباشد. شایان ذکر آنکه ساعت های مچی مردانه و زنانه کاسیو اصل سری جنرال از لحاظ قیمتی در رده قیمتی اقتصادی قرار داشته و ساعت های مچی کاسیو اورجینال با گارانتی اصلی در نمایندگی کاسیو، گالری کورنو قابل عرضه میباشد.