همه چیز از اینجا شروع شد:

سرآغاز پیدایش مجموعه کرنوبه سال ۱۳۸۵و  شروع فعالیت آقای طباطبایی – موسس مجموعه کرنو – در گالری ساعت فروشی جواهریان و پسران در میدان تجریش تهران اول خیابان فنا خسرو بر میگردد، دلیل این امر شغل خانوادگی ایشان بود که باعث ایجاد گرایش و شروع فعالیت در گالری ساعت فروشی جواهریان و پسران گردید. حدودا پس از یک دهه فعالیت در این فروشگاه ایشان به این نتیجه رسیدند که برای ایجاد محیطی بهتر و صمیمی تر و ارائه خدمات تخصصی تر به مشتریان بهتر است که فعالیت را با جمع آوری تیمی متخصص در دفتر ادامه داده که بتوان محیطی را ایجاد کرد تا خدمات ارائه شده به مشتریان در شان آنها بوده و در نتیجه بتوان در جهت رضایت مشتری و ایجاد رضایت بیشتر تلاش نمود؛ شعارهر روز شروعی جدید است از جانب ایشان همواره سرلوحه بوده و تمامی مجموعه همچنان در همین راستا تلاش کرده، هیچگاه نقطه ای به عنوان پایان در نظر گرفته نشده و همواره تلاش در جهت ارائه خدمات بهتر و ایجاد رضایت بیشتر در مشتریان مستمربوده .

پس از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه ساعتهای کاسیو و در راستای تحقق شعار هر روز شروعی جدید است ، تصمیم بر آن گردید که برند های معتبر و جهانی به مجموعه کرنو اضافه گردد به همین دلیل ابتدا از برند سیکو شروع گردید ، زیرا سیکو یکی از برترین برند های ساعت مچی جهانی بوده و به دلیل آنکه برای مجموعه کرنو همواره اعتماد مشتری و رضایت آن مهمترین عامل بوده ، برند سیکو انتخاب گردید تا کیفیت بالای ساعت های سیکو اعتماد و رضایت بیشتری را برای مشتریان به همراه داشته باشد. پس از مدتی کوتاه  و دیدن بازخورد خوب مشتریان کرنو- که دیگر عضوی از خانواده کرنو بودند – به آن نتیجه رسیدیم که برای تکمیل مجموعه ساعت های مچی ژاپنی باید برند معتبر سیتیزن را به مجموعه اضافه کرد، در مدت کوتاهی سه برند کاسیو سیکو و سیتیزن در کنار یکدیگر سبب ایجاد مجموعه ای از ساعت های مچی معتبر در مجموعه کرنو گردید. نکته شایان ذکر آنکه ما هیچگاه اعتماد و رضایت مشتری را فدای سود نکرده و نمیکنیم ، به همین دلیل هیچگاه  ساعت های غیر اصل و یا گارانتی های غیر معتبر در مجموعه موجود نبوده و به امید خدا نخواهد بود.

در نهایت طی سالیان اخیر مجموعه کرنو به برند های خود اورینت ژاپن و متی تیسوت سوییس و پیر ریکو فرانسه را اضافه کرد تا مجموعه ساعت های خود پاسخ گوی تمامی نیازهای مشتریان باشد.

مجموعه کرنو با کادری مجرب و متخصص محیطی را سعی در فراهم سازی دارد تا هیچیک از مشتریان عزیز که عضوی از خانواده بزرگ مجموعه کرنو هستند ، برای امور مربوط به ساعت – در هر رده قیتی- کمبودی حس نکرده و تمام امور مربوط به ساعت خود را از قبیل خرید، تعمیر، کارشناسی و گارانتی و خدمات را در مجموعه کرنو انجام دهند.

سال قدمت
0
رکورد تعداد مشتریان در سال ۱۴۰۱
0

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.